نجات جوجه 4 هفته ای توسط کلاس دومی ها با چاپ پای جدید توسط پرینتر سه بعدی

94

وقتی من کلا س دوم بودم یاد می گرفتم چطور بنویسم که حداقل خوانا باشد و وقتی که از مدرسه بیرون می امدم تمام نگرانیم این بود که بتوانم تمام بعد از ظهر را به بازی مورد علاقه ام نیتندو برسم.امروز بیست و پنج سال از ان روز میگذرد و دست خط من هنوز وحشتناکه و هنوز هم بازی نیتدو را دوست دارم.امروز کلاس دومی ها دیگر خوشنویسی نمیکنند و به جای ان به طراحی سه بعدی و چاپ پای مصنوعی برای حیوانات مجروح مشغولند. زمان تغییر رسیده… اول کامپیوتر حلا هم چاپگر سه بعدی کلاس دومی های مدرسه ی استگو میشیمگان از چاپگر سه بعدی مدرسه استفاده ی قابل توجهی کردند. انها با استفاده از دستگاه یک پای…..

بیشتر بخوانید

مین های زمینی چاپ شده ی سه بعدی برای اموزش نظامی

ما طی چند هفته اخیر گزارشاتی از دستاوردهای ارتش امریکا در زمینه چاپگرسه بعدی داشتیم. چاپ همه چیز!!!ازچاپ سه بعدی غذا تا لباس و زره نظامی. البته هدف ارتش امریکا رسیدن به خود کفایی در چنین موضوعاتی نیست و برای انجام فعالیتهای خود تنها هم نیست! و در حال همکاری با شرکتهای دیگری چون ای او دی لایف میباشد.

92

بیشتر بخوانید

گوش وینسنت ون گوگ سه بعدی شد

89

در حال حاضر بافت های انسانی سه بعدی متعدد که در یک فرایند به نام بیوپرینت سه بعدی چاپ شده دیده میشه . فن آوری چنین وعده داده تا در دراز مدت، برای درمان بسیاری از بیماری ها، برای لانه گزینی رشد مجدد اندامهای معیوب و در نهایت برای ‘ جایگزین شدن ‘ انواع نقاط بدن اجازه ی تمام میده.یک هنرمند آمریکایی با نام دیمونت استریب با همکاری دانشمندان اقدام برای تولید آنچه که ممکن است از یکی از احمقانه ترین قطعه از هنر که ما تا کنون دیده ایم…….

بیشتر بخوانید

نمایشی حیرت انگیز از تک تک فریمهای یک فیلم توسط پرینتر سه بعدی

74

ساخت یک فیلم کار ساهده ای نیست. از یک فیلم پر فروش تا یک انیمیشن ساهده که با دست طراحی شده . یک تیم تدوین گر برای ساخت یک فیلم زمان زیادی صرف میکرد . البته این اواخر که فن اوری به نام سی جی ای (تصاویر تولید شده با کامپیوتر) در زمینه ی ساخت فیلم به محبوبیت رسید.کارتون هایی که امروز بادوستانتان نماشا می کنید با این فن اوری ساخته شدند……

بیشتر بخوانید

رونمائی لباسهای چاپ شده ی سه بعدی باور نکردنی توسط موسسه ی هنری نانجینگ چین

70

اگر شما دو سال پیش از من می پرسیدید : ایا مد و چاپگر سه بعدی تا به امروز با موفقیت کنار هم بودند من با اعتماد به نفس میگفتم ” نه”. امروز اگر شما سئالاتی از این دست از من بپرسید دیگر قادر نیستم به راحتی پاسخ بدهم. من میبینم که این موضوع از نظر بسیاری از طراحان مد هنوز مبهم است و ممکن است یک روز تلفیق مد و چاپگر سه بعدی نفس تازه ای بشود برای فعالان این صنعت…

بیشتر بخوانید

چاپ سه بعدی کندو عسل

64

یکی از دوستانم زنبور داری را حوالی خانه میشناخت که میتونستیم از انجا عسل تازه ی محلی برای چای و دسر تهیه کنیم.عسل محلی نه تنها خوشمزه است بلکه برای درمان بیماریهای زیادی استفاده میشود حتی میتواند از حساسیت های فصلی جلوگیری کند. نامزدم خیلی دوست داشت که ما خانه ای با یک حیطت بزرگ داشته باشیم که بتوانیم در آن یک کندوی عسل نگهداریم و از عسل تازه استفاده کنیم.از نظر من پرورش زنبور یک سرگرمی ساده و ارزون امن نیست. حتی برداشت یک مقدار کم عسل کار سخت و………….

 بیشتر بخوانید

پرده برداری از موتور ی حیرت انگیز چاپ شده با پرینتر سه بعدی

60

این یک واقعیت است که چاپگر های سه بعدی هر روز ما را در سراسر جهان متعجب میکنند. چاپ کامل یک ماشین کاربردی و یا چاپ ایمپلنت ساختار بدن انسان.کنفرانس چهار روزه ی راپید این اجازه را به سازندگان می دهد تا بتوانند نام محصولاتشون را جهانی کنند. راپید 2015 لانگویچ کالیفرنیا قرار است تکانی به دنیا بدهد و …….

بیشتر بخوانید

50 محصول فوق الاده چاپ شده با چاپگرهای سه بعدی

چاپ سه بعدی حدود چندین سال است که وجود داشته . اما زمانی زمانی به درجه ی بالاتری رسید که چارلز هال در سال 1984 اولین چاپگر سه بعدی تجاری را اختراع کرد . امروزه طراحان گرافیکی از چاپگر های سه بعدی برای ساخت مدل های سه بعدی منحصر به فرد با قیمت های ارزان استفاده میکنند . قیمت در تولید تک و عمده محصولات تغییر نمی کند. پیش از این برای تولید یک محصول می بایست زمان و هزینه های ………..

بیشتر بخوانبد

وسیله های کار آمد خانگی چاپ شده با چاپگر سه بعدی

بر گردید به گذشته زمانی که چاپگر سه بعدی فقط یک ایده بود . صحبت های زیادی در مورد اینده این دستگاه بود … اینده ای که در ان مردم مجبور نباشند برای تهیه ی وسایل مورد نیاز خود ساعت ها در خیابان های شلوغ رانندگی کنند و به مغازه ها بروند و وسیله ای که به ان نیاز دارند را خریداری کنند . در عوض انها با داشتن یک چاپگر سه بعدی در خانه می توانند با دانلود یک نرم ازار وسیله مورد نیاز خود را در زمان کمی چاپ کنند.

خانم ا و اقایون ان روز فرا رسیده . ممکن است که در هر خانه ای یک چاپگر سه بعدی نباشد اما در حال حاضر میلیون ها طراحی سه بعدی اماده برای چاپ در اینترنت وجود دارد و عملا هر وسیله ای که در یک خانه ممکن است به ان نیاز بشود و همچنین فایل قابل چاپ ان به صورت انلاین موجود است.

ما در اینجا چند نمونه ازوسیلهای مورد علاقه خانواده ها که به صورت سه بعدی چاپ شده را نشان میدهیم

2    9

 بیشتر بخوانید

پرینت سه بعدی می تواند جایگزین آشپزها

3d-printed-burgers-840x420

پرینت سه بعدی موضوع جذاب و رو به رشد این روزهاست. مفهومی که با کمک آن می توان قطعات فیزیکی را با سرعت بالا و دقت مطلوب تولید کرد. اما آیا تا به حال در خصوص پرینت غذا نیز چیزی شنیده اید؟ بله پرینت سه بعدی به دنیای خوردنی ها نیز وارد شده و در این حوزه نیز در حال پیشرفت است. با این مقدمه آیا تصور می کنید پرینت سه بعدی می تواند جایگزین ما شود؟ در واقع آیا پرینت سه بعدی …

بیشتر بخوانید